Deratyzacja Poznań

Zajmujemy się zwalczaniem gryzoni zarówno na zlecenie firm, jak i klientów indywidualnych. Działamy na terenie Poznania, Wielkopolski i całego kraju, a nasze portfolio zadowolonych klientów cały czas rośnie. Problem z myszami, szczurami to już przeszłość! Cennik deratyzacji zawsze ustalany jest indywidualnie.

Deratyzacja

mouse
Deratyzacja to sposób na pozbycie się szkodników, które odpowiedzialne są za zjadanie surowców i produktów gotowych branży spożywczej oraz rolnej, a także za zanieczyszczanie ich własnymi odchodami, włosami, czy innymi częściami ciała. To bardzo istotny i niezbędny proces, który wynika z zagrożeń, jakie mogą spowodować gryzonie. Nie tylko bowiem uprzykrzają one życie, ale i są nosicielami groźnych wirusów i bakterii oraz wielu chorób zakaźnych. Usuwanie szkodników dokonywane jest za pomocą skutecznych oraz bezpiecznych środków, bez narażania gryzoni na ból. Jest to proces niezbędny, zwłaszcza w miejscach, w których wdrożone zostały zasady bezpiecznej produkcji i systemy kontroli jakości. Deratyzacja jest również obowiązkiem spoczywającym na administratorach, spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, właścicielach obiektów użytkowych i mieszkalnych.
Najczęściej zwalczanie gryzoni wykonuje się przy pomocy zatrutego pokarmu lub za pomocą pułapek. Nasza usługa wykonywana jest za pomocą:

Pozbądź się gryzoni jak najszybciej!

Wystarczy, że zadzwonisz, a zajmiemy się gryzoniami we wskazanych obiektach. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami, dlatego gwarantujemy, że w krótkim czasie pozbędziemy się Twojego problemu. Zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe Usługi

Sprawnie dezynfekujemy wskazane przez Ciebie miejsca. Szybko, skutecznie i w korzystnych cenach.

Problem z owadami? Zadzwoń do nas, a zajmiemy się nim dla Ciebie.

Szkodniki w zbożu to strata pieniędzy. Pozbędziemy się ich szybko i sprawnie!
Działania prewencyjne, które odpowiednio zabezpieczą Twoją firmę.

Tagi: Deratyzacja Poznań, Zwalczanie gryzoni, Problem z myszami, Usuwanie szkodników