Gazowanie zboża
Fumigacja Poznań

Szukasz skutecznej ochrony przed zanieczyszczeniami zbóż spowodowanymi szkodnikami? Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym gazowaniem zboża na terenie całego kraju. Wystarczy, że zadzwonisz, a w krótkim czasie zabezpieczymy Twoje zboże.

Fumigacja

crop, farm, field

Gazowanie zboża, inaczej fumigacja, pochodzi od łacińskiego słowa FUMIGATUS, czyli dymić, kadzić i jest to zespół czynności mających na celu zniszczenie szkodliwych owadów występujących w ziarnie, typu wołek zbożowy, trojszyk ulec, rozkruszek itp. Szkodniki te zanieczyszczają zboża odchodami, kokonami, wylinkami i innymi martwymi szkodnikami, aż do ubytków masy i obniżenia jakości surowca. Do procesu tego używa się fumigantów, czyli pestycydów, które w formie gazowej dosięgają i zabijają szkodniki.

Gazowanie zboża przeprowadzane jest zgodnie ze standardową procedurą, dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Są to:

Chroń swoje plony razem z Nami!

Gazowanie zboża to prosty sposób na pozbycie się szkodników. Wykonamy dla Ciebie pełny proces fumigacji, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się pełnowartościowym zbożem. Zadzwoń lub napisz, a dowiesz się więcej.

Pozostałe Usługi

Sprawnie dezynfekujemy wskazane przez Ciebie miejsca. Szybko, skutecznie i w korzystnych cenach.

Problem z owadami? Zadzwoń do nas, a zajmiemy się nim dla Ciebie.

Pozbądź się gryzoni. Zadzwoń, a przeprowadzimy skuteczną deratyzację.
Działania prewencyjne, które odpowiednio zabezpieczą Twoją firmę.

Tagi: Fumigacja Poznań, Gazowanie zboża, Ochrona zboża, Zabezpieczenie przed szkodnikami